Hakkımızda

Hakkımızda

Garanti Giyim Kompozit Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2004 yılında fonksiyonel dış giyim, balistik koruyucu vücut ve araç zırh sistemleri üretmek amacıyla Yozgat Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. 2006 yılından beri Milli Savunma Bakanlığı’ndan onaylı Nato ve Milli Tesis Güvenlik Belgesi sahibidir.

Firmamız, 2005 yılından beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

25.000 m² kapalı 40.500 m² açık alana sahip, yüzlerce çalışanı ile ülkemizin en yüksek kapasite ve çeşitliliğe sahip fonksiyonel dış giyim, vücut zırhı ve araç zırh paneli üreticisidir. Başta Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü olmak üzere bir çok kamu kurumuna ve uluslararası müşterilerine hizmet vermektedir.

Fonksiyonel Dış Giyim

Su geçirmez ve nefes alabilir soğuk iklim kıyafetleri, yanması geciktirilmiş itfaiye ve petro-kimya endüstrisi kıyafetleri, uyku tulumları, kişisel çadır sistemleri, sırt çantaları gibi fonksiyonel dış giyim ürünleri müşteri istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Ürün Kapasitesi

Garanti Kompozit, kurulu üretim kapasitesi, ürün cinsine göre yüksektir. Üretimimizde bulunan ürünlerimiz arasında; Balistik Migferler, Balistik Yelekler, Balistik Kalkanlar, Su Geçirmez ve Nefes Alabilen Kıyafetler, KBRN Kişisel Koruyucu Kıyafet Sistemleri, Yanması Geciktirilmiş Kıyafetler, Uyku Tulumu ve Çadırlar, Taşıyıcı Yelekler ve Sırt Çantaları, Hava Yastıklı (Airbag) Yelek ve Ceketler yer almaktadır. Savunma Sanayiine yönelik ürünlerimiz ile Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğüne hizmet vermektedir.

Firma Tanıtım Videosu

    Cart