Ar – Ge

Ar - Ge

Uzun yıllardır teknik ve fonksiyonel tekstil alanında gerek üretim gerekse Ar-Ge çalışmalarımızla edindiğimiz kurumsal bilgi ve tecrübe ile bu alanda uzman bir laboratuvar kadrosu yetiştirdik.

Tekstil Laboratuvarında 1 mühendis, 1 kimyager ve 1 teknisyen olmak üzere 3 personel;

Balistik Test Laboratuvarımızda ise 3 mühendis, 4 tekniker olmak üzere 7 personel ile hizmet vermekteyiz.

Fonksiyonel kıyafetlerimizi ve balistik koruyucu ürünlerimizi ilgili normlara uygun ürettiğimizi bilmek ve Ar-Ge çalışmalarımızda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için tekstil ve balistik test laboratuvarlarımızı kurduk ve akreditasyon çalışmalarımızı başlattık.

3 yıl süren bu meşakkatli hazırlık sürecinin sonunda laboratuvarımız TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre Türkak tarafından akredite edilerek ülkemizin ilk balistik test laboratuvarı olma unvanını kazanmıştır.

Garanti, ülkemizin 17025 TÜRKAK akreditasyonuna sahip ilk balistik test laboratuvarına sahiptir. Sertifikamız aşağıdaki standartları kapsamaktadır.

[vc_empty_space height=”25px”]
NIJ0101.04
NIJ0101.06
STANAG 2920
[vc_single_image image=”6151″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” border_color=”orange” onclick=”link_image” title=”AKREDİTASYON SERTİFİKASI”][vc_empty_space height=”60px”]
Dil Seçimi
    Cart