YAĞMURLUK
Yağmurluk Takım
Yırtılma mukavemeti ve kopma mukavemetleri ile aşınma dayanımı yüksektir. Su ve hava geçirmez özelliğe sahip olup nefes alabilirliği yüksektir. Operasyonel ve saha kullanımına uygun tasarımdadır. Yağmurlukta kullanılan fermuarlar su geçirmez özelliktedir. Pantolon ve ceket takımdan oluşmaktadır.
  • Dış kumaş; üst Kumaşı %100 Polyamid, ara katman PU fonksiyonel membran
  • İç astar ise çözgülü örme polyamid olmak üzere 3 katmanın laminasyonu ile  elde edilmiştir.
Trafik Yağmurluk
Su geçirmez ve nefes alabilen membran ile kaplı 2 katlı  yüksek görülebilme özelliğine sahip dış kumaş, iç astar kumaşı ve refrektif malzemeden oluşmaktadır. Yağmurlukta kullanılan kumaşın rengi fluoresan sarısı olup rengin kromatiklik koordinatları EN 471:2003 Çizelge 2’ye uygundur. 
5.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliği olan dış kumaşın su buharı direnci 20 m2Pa/W’ın altındadır. Yağmurluğun tüm dikiş yerleri kaynak bandı ile kapatılmak sureti ile kullanılan dış kumaşın su geçirmezlik özelliği muhafaza edilmektedir.
PANÇO
Panço
Su ve hava geçirmez özelliğe sahip olup nefes alabilirliği yüksektir. Operasyonel ve saha kullanımına uygun tasarımdadır.  Hafif  ve çabuk kuruyabilen özellikte  olup taşıma çantası olan ürünler mevcuttur.
 
%100 polyamid kumaşın arka yüzü polyüretan ile kaplı , 5.000 mm su sütunu basınçta su geçirmeyen ve  + 70°C ile - 20°C sıcaklıklara dayanabilen kumaştan imal edilmiştir.

YAĞMURLUK/PANÇO

Su ve hava geçirmez özelliğe sahip olup nefes alabilirliği yüksektir. Operasyon ve saha kullanımına uygun tasarımdadır.

Yırtılma mukavemeti ve kopma mukavemetleri ile aşınma dayanımı yüksektir. Hafif  ve çabuk kuruyabilen özellikte  olup taşıma çantası olan ürünler mevcuttur.