GÖMLEK
Özel Harekat Gömlek
Kol, omuz ve boyun bölgesi ripstop dokuda, mekanik dayanımı ve hava geçirgenliği yüksek dokuma kumaştan üretilmiştir. Ön ve arka gövde, vücut terini dışarı atan, çabuk kuruyan ve nefes alan özellikte örme kumaştan üretilmiştir. Kol ağızları tekstil fermuarı ile ayarlanabilir yapıdadır. Kullanılan dış kumaşlar, yüksek mekanik dayanıma sahip olup sürtünmeye, tere, hava şartlarına, ev ve sanayi tipi yıkamaya, ütülemeye karşı renk haslıkları akmada ve solmada en yüksek seviyededir. Ayrıca hava geçirgenliği yüksek seviyede olup tercihe göre su iticilik, yağ iticilik, güç tutuşur, haşere kovucu, IRR, antibakteriyel vb. özellikler ile desteklenebilir.
Dış kumaş alternatifleri:
  • %50 Polyamid/ %50 Pamuk Rip-Stop Doku 180 ± 15 g/m2
  • %65 Polyester/ %35 Pamuk Ripstop Doku 150 ± 15 g/m2

Örme kumaş alternatifleri:
  • % 100 Kanallı polyester 140 ± 15 g/m2
  • % 100 Pamuk   110 ± 15 g/m2
  • % 60 Pamuk /%40 Polyamid  150 ± 15 g/m2
TİŞÖRT-BİSİKLET YAKALI
Bisiklet Yakalı Tişört
Reglan kollu ve yuvarlak yakalı olup sağ ve sol kısımları kupludur. Vücut terini dışarı atan, çabuk kuruyan ve nefes alan özellikte, kanallı polyester iplikten örülmüş kumaştan üretilmiştir.
TİŞÖRT-GÖMLEK YAKALI
Polo Yakalı Tişört
Vücut terini dışarı atan, çabuk kuruyan ve nefes alan özellikte, kanallı polyester iplikten örülmüş kumaştan üretilmiştir. Gömlek yakalı olup tercihe göre omuz apoleti ilave edilebilir.

OPERASYON GÖMLEĞİ

Kol, omuz ve boyun bölgesi ripstop dokuda, mekanik dayanımı ve hava geçirgenliği yüksek dokuma kumaştan üretilmiştir. Ön ve arka gövde, vücut terini dışarı atan, çabuk kuruyan ve nefes alan özellikte örme kumaştan üretilmiştir.

Kol ağızları tekstil fermuarı ile ayarlanabilir yapıdadır. Kullanılan dış kumaşlar, yüksek mekanik dayanıma sahip olup Sürtünmeye, tere, hava şartlarına, ev ve sanayi tipi yıkamaya, ütülemeye karşı renk haslıkları akmada ve solmada en yüksek seviyededir. Ayrıca hava geçirgenliği yüksek seviyede olup tercihe göre su iticilik, yağ iticilik, güç tutuşur, haşere kovucu, IRR, antibakteriyel vb. özellikler ile desteklenebilir.